Unirea Alba Iulia a cedat 0-2 cu Metalurgistul Cugir și încheie sezonul regular pe locul patru: „N-a fost ziua noastră”

CSM Unirea Alba Iulia: Metalurgistul Cugir – Unirea Alba Iulia 2-0 (1-0, la pauză)! N-a fost ziua noastră sub Drăgana.

Unirea Alba Iulia a cedat 0-2, în partida cu Metalurgistul Cugir, asta după ce la pauză scorul a fost 0-1, grație golului semnat de Marcel Domșa în minutul 32.

După pauză echipa noastră nu a reușit să pună stăpânire pe joc , iar în minutul 64, Ciprian Selagea a făcut 2-0 după ce în prealabil Vitinha a trimis cu capul în bară.

Pe final, Samuel a scăpat singur cu portarul gazdelor, însă goalkeeper-ul cugirenilor a refuzat golul de onoare al uniriștilor.

CSM Unirea Alba Iulia a încheiat sezonul regular pe locul 4 și va evolua în prima etapă din play-off în deplasare cu Corvinul Hunedoara. Transmite CSM Unirea Alba Iulia.

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate
Raspunsuri in text
Vezi toate comentariile