Primăria Alba Iulia: Deratizare pe domeniul public

În perioada 16-20.12.2019 se vor desfășura lucrări de DERATIZARE (combaterea rozătoarelor) pe domeniul public al Municipiului Alba Iulia. Produsele utilizate sunt RATEX și VARAT BLOCK. Antidot în caz de ingerare accidentală: Vitamina K1.

Lucrările sunt efectuate de DD Chim SRL în baza contractului de dezinsecție – deratizare încheiat cu Municipiul Alba Iulia și reprezintă ultima etapă aferentă anului 2019.

În cazul condițiilor meteo nefavorabile termenul de executare a lucrărilor va fi prelungit.

O zi bună,

Robert ROMAN
Consilier, Cabinetul primarului

Purtător de cuvânt
Municipiul Alba Iulia

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate