Primăria Alba Iulia: Acțiune gratuită de colectare a deșeurilor periculoase și voluminoase

Primăria Alba Iulia anunță începerea acțiunii de COLECTARE GRATUITĂ a deșeurilor periculoase și voluminoase.

Cetățenii din Municipiul Alba Iulia pot aduce și preda gratuit, în perioada 21.11 -23.11.2022, deșeurile voluminoase și periculoase din menajer în containerele special puse la dispoziție în punctele de colectare în spatele stației OMV Stadion și zona centru ELECTRICA.

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate