Primăria Alba Iulia anunță începerea acțiunii de COLECTARE GRATUITĂ a deșeurilor periculoase și voluminoase.
Cetățenii din Municipiul Alba Iulia pot aduce și preda gratuit, în perioada 21.11 -23.11.2022, deșeurile voluminoase și periculoase din menajer în containerele special puse la dispoziție în punctele de colectare în spatele stației OMV Stadion și zona centru ELECTRICA.




















