Postul de Secretar General al municipiului Aiud a fost ocupat prin concurs

La ultimul concurs s-au prezentat doi candidați, unul dintre aceștia obținând 72 puncte la proba scrisă și 74,8 puncte la proba interviu, fiind declarat admis pentru ocuparea, pe durată nedeterminată, a funcţiei publice de conducere specifice vacante de Secretar General al Municipiului Aiud.

Felicitări doamnei Elisabeta Manea, noul Secretar General al municipiului Aiud! Au transmis reprezentanții Primăriei Municipiului Aiud.

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate