Marți, 3 decembrie, intrare liberă la Muzeul Unirii din Alba Iulia

Marți, 3 decembrie 2019, intrarea la Muzeul Național al Unirii Alba Iulia, Sala Unirii și Museikon va fi liberă în intervalul orar 10-16.30.
Acțiunea are loc cu ocazia Giving Tuesday, o mișcare globală ce încurajează implicarea socială și faptele bune.
0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

1 Comment
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate
trackback

[…] Evenimentul este organizat de Consiliul Județean Alba, Direcția Județeană pentru Cultură Alba și Muzeul Național al Unirii Alba Iulia. […]