Incendiu la un fast food de pe Bulevardul 1 Decembrie din municipiul Alba Iulia

Detașamentul de pompieri Alba Iulia a fost solicitat să intervină pentru localizarea și stingerea unui incendiu izbucnit la un restaurant de tip fast-food, pe Bulevardul 1 Decembrie 1989 în municipiul Alba Iulia.

Este vorba despre un incendiu ce se manifestă la o hotă din incinta restaurantului.

Până la ajungerea forțelor de intervenție la locul solicitării atat personalul cât și clienții s-au autoevacuat din local.

La momentul de față incendiul este lichidat.

Forțele alocate: 2 ASAS și 1 SAJ. A transmis ISU Alba.

FOTOGRAFIE cu caracter ilustrativ din arhiva abnews.ro

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate