Incendiu la o anexă gospodărească din Petrești. Pompierii din Sebeș intervin cu două autospeciale

Secția de pompieri Sebeș intervine în cooperare cu SVSU Sebeș pentru localizarea și stingerea unui incendiu în localitatea Petrești, strada Mihai Viteazu.

Din informațiile preliminare ar fi vorba despre un incendiu izbucnit la o anexă gospodărească. Misiunea este în dinamică, revenim cu detalii. Forțe alocate: 2 ASAS și 1 EPA. A transmis ISU Alba.

UPDATE 19:22 : Incendiu a fost localizat. Ard baloți de fân din interiorul anexei. Forțele de intervenție prezente la locul solicitării lucrează la stingerea în totalitate a acestuia. Fără victime.

 

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate