FOTO. Incendiu în parcul Arini din Sebeș. Intervin pompierii și voluntarii

Secția de pompieri Sebeș în cooperare cu SVSU Sebeș intervin pentru localizarea și stingerea unui incendiu în municipiul  Sebeș, parcul Arini.

Din informațiile preliminare ar fi despre un incendiu la o clădire dezafectată.

Misiunea este în dinamică, revenim cu detalii.

Forțe alocate: 2ASAS, 1 ASAS SVSU Sebeș și 1 EPA. A transmis ISU Alba.

UPDATE:

Incendiul a fost lichidat.

A ars o construcție din lemn pe o suprafață de aproximativ 220mp.

La momentul actual forțele de intervenție lucrează la înlăturarea efectelor negative produse de incendiu.  Fără victime. A transmis ISU Alba.

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate