Condamnat la 5 ani de închisoare pentru viol. Un bărbat din Alba Iulia a fost depus la Penitenciarul Aiud

La data de 8 noiembrie 2022, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Alba au pus în executare mandatul de executare a pedepsei închisorii, emis de Judecătoria Alba Iulia, privindu-l pe un bărbat de 44 de ani, din Alba Iulia.

Bărbatul a fost condamnat la executarea unei pedepse privative de libertate de 5 ani închisoare, pentru săvârșirea infracțiunii de viol.

Condamnatul a fost depus în Penitenciarul Aiud, pentru executarea pedepsei. A transmis IPJ Alba.

FOTOGRAFIE cu caracter ilustrativ din arhiva abnews.ro

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate