Am votat pentru un viitor mai bun. Am votat cu speranță, am votat din inimă pentru Alba, pentru o Românie care nu trebuie să fie lăsată pe mâna acelorași găști. Și nici să cadă în latura extremistă.

Am votat pentru singurul candidat care nu este reprezentantul sistemului ticăloșit ce a condus România în ultimii 35 ani.
De acum înainte, sunt convins că România va avea #1 Președinte pentru toți, nu doar pentru unii!
Astăzi, mai mult ca oricând, trebuie să ne folosim de dreptul democratic de a alege și îi îndemn pe toți să iasă la vot și să aleagă rațional.
Bogdan Dogar, președinte USR Alba


















