Bogdan Dogar, președinte USR Alba: Am votat pentru singurul candidat care nu este reprezentantul sistemului ticăloșit ce a condus România în ultimii 35 ani

Am votat pentru un viitor mai bun. Am votat cu speranță, am votat din inimă pentru Alba, pentru o Românie care nu trebuie să fie lăsată pe mâna acelorași găști. Și nici să cadă în latura extremistă.


Am votat pentru singurul candidat care nu este reprezentantul sistemului ticăloșit ce a condus România în ultimii 35 ani.

De acum înainte, sunt convins că România va avea #1 Președinte pentru toți, nu doar pentru unii!

Astăzi, mai mult ca oricând, trebuie să ne folosim de dreptul democratic de a alege și îi îndemn pe toți să iasă la vot și să aleagă rațional.

Bogdan Dogar, președinte USR Alba

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate