Accident rutier pe DN 7, Cugir – Sebeș: Un autoturism a intrat în coliziune cu un cap de pod

La data de 28 noiembrie 2022, în jurul orei 23,30, un bărbat de 64 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, pe DN 7, în direcția Cugir – Sebeș, a părăsit partea carosabilă și a intrat în coliziune cu un cap de pod.

În urma accidentului, conducătorul auto a suferit leziuni corporale și a fost transportat la spital.

Acesta a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.

Cercetările sunt continuate. A transmis IPJ Alba.

FOTOGRAFIE cu caracter ilustrativ din arhiva abnews.ro

0 0 Voturi
Article Rating
Aboneaza-te
Notificare
guest

0 Comments
cele mai vechi
cele mai noi cele mai votate